Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedź się więcej

 
Maj
12
2014

Artystki, kwiaciarki, biznesmenki

W czerwcu w Gminnym Centrum Edukacyjno-Społecznym w Starych Bogaczowicach uczestniczki projektu „Profesjonalne kwiaciarki” rozpoczęły zajęcia przygotowujące je do podejmowania działalności gospodarczej.

Projekt realizowany jest w partnerstwie Fundacji Wałbrzych 2000 i Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Bogaczowicach. Jest współfinasowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a uczestniczyć w nim mogą bezrobotne i nieaktywne zawodowo mieszkanki gmin Czarny Bór i Stare Bogaczowice. 20 pań bezpłatnie nauczy się jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą, zdobędzie kwalifikacje florystki, a na warsztatach rękodzieła artystycznego pozna tajniki tworzenia biżuterii i modnych dodatków.


- Cieszymy się – mówi Magda Zywar z Fundacji Wałbrzych 2000 – że kolejny już raz udało nam się zdobyć pieniądze na szkolenia i kursy dla osób, które najbardziej tego potrzebują. Liczymy na to, że po zakończeniu projektu jego uczestniczki odważą się rozpocząć przygodę z biznesem.


Zajęcia i warsztaty prowadzone będą w Starych Bogaczowicach i siedzibie Fundacji Wałbrzych 2000 w Wałbrzychu, od czerwca do końca sierpnia br., a terminy zajęć zostaną dopasowane do potrzeb i oczekiwań uczestniczek. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz produkty, materiały i narzędzia niezbędne do praktycznej nauki bukieciarstwa i tworzenia biżuterii.


Szczegółowe informacje: http://kwiaciarki.walbrzych2000.pl


 


 


Dodatkowych informacji udziela:


Magdalena Zywar


magda-zywar@walbrzych2000.pl, tel. (74) 843 45 32

 
 

   Aktualności »
 
 
 
 

Czas generowania strony: 0.041s | Projekt i realizacja: Fundacja Wałbrzych 2000 | Logowanie 

Profesionalne kwiaciarki